fbpx

PERSONALAS

Violeta Jonaitienė

Gydytoja akušerė ginekologė, klinikos vadovė.  2014-2020 metais buvo išrinkta Lietuvos privačių akušerių ginekologų draugijos pirmininke. Nuo 2018 metų išrinkta Lietuvos akušerių ginekologų draugijos Kolposkopijos sekcijos valdybos nare. 
Domisi gimdos kaklelio patologija, nėščiųjų priežiūra, kontracepcija, menopauzės problemomis, jaunų merginų problemomis, infekcijomis ir kt.
Iki privačios praktikos dirbo Vilniaus miesto klinikinės ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriuje.
Stažavosi ir dalyvavo mokslinėse konferencijose Lietuvoje, Vokietijoje, Suomijoje, Portugalijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Pietų Afrikos Respublikoje, Graikijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Latvijoje, Estijoje, Austrijoje.
Konsultuoja lietuvių, rusų, anglų kalbomis.
Darbo stažas nuo 1984 metų.

Audronė Arlauskienė

VU akušerijos ir ginekologijos klinikos docentė, medicinos mokslų daktarė, perinatologijos specialistė.
Domėjimosi sritys – akušerija, perinatologija, ultragarsinė diagnostika akušerijoje ir ginekologijoje.
Daugelio mokslinių straipsnių, vadovėlių bendraautorė, mokslinių konferencijų pranešėja.
2001–2007 m. Lietuvos akušerių ginekologų draugijos prezidentė, Europos akušerių ginekologų asociacijos valdybos narė.
Lietuvos Privačių akušerių ginekologų draugijos narė.
Nuo 2007 m. Lietuvos akušerių ginekologų draugijos valdybos narė, mokslinio komiteto narė, žurnalo „Lietuvos akušerija ir ginekologija“ redakcinės kolegijos narė. 
Nuo 2018 m.  tapo tarp universitetinės medicininio ultragarso mokyklos Ian Donald direktore Lietuvai.
Stažavosi Lietuvoje, JAV, Rusijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Portugalijoje, Jungtinėje Karalystėje, Suomijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Italijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Čekijoje, Graikijoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje.
Konsultuoja lietuvių, rusų, anglų kalbomis.
Darbo stažas nuo 1976 metų.

Vida Kivilšaitė

Gydytoja echoskopuotoja ir akušerė ginekologė. Nuo 2007 metų dalyvauja krūtų vėžio prevencijos programoje „Nedelsk“. Dirba VšĮ Antakalnio poliklinikoje. Echoskopuoja vidaus organus, skydliaukę, vyrų ir moterų urogenitalinę sistemą. Specializuojasi krūtų bei krūtų implantų diagnostikoje. Domisi nevaisingumo, imunologijos ir ginekologinės endokrinologijos bei krūtų patologijos diagnostikos problemomis. Tobulinosi JAV Tomo Džefersono Universitete ultragarsinės diagnostikos srityje, o Vengrijoje Debreceno Universitete ginekologijos srityje. Šiuo metu  neakivaizdžiai studijuoja Pekino Kundavelio Institute Tradicinę kinų ir vaizdinių mediciną. Be to, dalyvavo ir skaitė pranešimus  mokslinėse konferencijose Lietuvoje, Graikijoje, Latvijoje, Olandijoje, Lenkijoje ir kitose Europos valstybėse.
Konsultuoja lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
Darbo stažas nuo 1987 metų.

Linas Andreika

Linas Andreika

Gydytojas akušeris ginekologas, onkoginekologas.
Dirba Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikų ginekologijos skyriuje. Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narys.
Darbinės patirties sėmėsi iš doc. dr. Viliaus Rudaičio, operacinėje yra jo komandos narys.
Specializuojasi onkologinėje ginekologijoje ir operacinėje ginekologijoje.
Pagrindinės domėjimosi sritys: moterų piktybinių ir gėrybinių navikų diagnostika ir gydymas, endometriozė, minimaliai invazyvi chirurgija. Mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius.
Dalyvavo bei skaitė pranešimus mokslinėse konferencijose Lietuvoje, Vokietijoje, Austrijoje, Graikijoje.
Konsultuoja lietuvių ir anglų kalbomis. 
Darbo stažas nuo 2014 m.

Ala Menčinskienė

Gydytoja akušerė ginekologė. Darbinės patirties sėmėsi Utenos ligoninės akušerijos ginekologijos skyriuje. Lietuvos akušerių ginekologų draugijos ir Lietuvos gydytojų sąjungos narė. Domėjimosi sritys:  nėščiųjų sekimas ir priežiūra, vasiaus echoskopija ir mažojo dubens echoskopija, vaikų ir paauglių ginekologija, mažojo dubens ir lytinių organų infekcijos,  menstruacinio ciklo sutrikimai, su menopauze susijusios problemos, individualus kontracepcijos parinkimas, krūtų apžiūra ir echoskopinis tyrimas. Lietuvos mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė. Nuolat tobulina savo žinias Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir kongresuose.
Konsultuoja lietuvių, anglų, rusų kalbomis.
Darbo stažas nuo 2011 m.

Akvilė Vilkaitienė

Gydytoja akušerė ginekologė. Dirba VŠĮ Centro poliklinikoje Moterų klinikoje bei diagnostikos centre. Domėjimosi sritys: nėščiųjų priežiūra, perinatologija, nėštumas ir ekstragenitalinės patologijos, ultragarsinė diagnostika akušerijoje ir ginekologijoje, vaikų ir paauglių ginekologija, endokrinologinė ginekologija. Gydytoja yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė, Tarptautinės ultragarso akušerijoje ir ginekologijoje asociacijos narė (ISUOG), Europos vaikų ir paauglių ginekologijos asociacijos narė (EUROPAG), Europos žmogaus reprodukcijos ir embriologijos draugijos narė (ESHRE). Nuolat tobulina savo žinias bei skaito pranešimus tiek tarptautinėse, tiek nacionalinėse konferencijose, dalyvauja suvažiavimuose bei kursuose. Stažavosi Nyderlanduose, Italijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje, Belgijoje. Veda „žemiau bambos” kursus nėščiosioms, yra „Nėštumo ir vaiko priežiūros vadovo” straipsnių bendraautorė.
Konsultuoja lietuvių, anglų, olandų kalbomis.
Darbo stažas nuo 2014 m.

Sandra Tumėnė

Sandra Tumėnė

Gydytoja akušerė ginekologė ir gydytoja genetikė. Dirba Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikų Medicininės genetikos centre.
Domėjimosi sritys: rizikingo nėštumo priežiūra, perinatologija, makšties infekcinės ligos, paauglių, mergaičių ginekologija, vidinių lyties organų echoskopijos, nevaisingumo genetinės priežastys.  Gydytoja yra Lietuvos žmogaus genetikos draugijos, Lietuvos akušerijos ir ginekologijos draugijos, Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijos narė.
Publikacijų Lietuvos akušerijos-ginekologijos moksliniuose leidiniuose autorė.
Nuolat tobulina kvalifikaciją įvairiuose moksliniuose kongresuose, konferencijose ir mokymuose Lietuvoje ir užsienio šalyse. Stažavosi Didžiojoje Britanijoje Londono Guy’s ir St. Thomas’ ligoninėse, Atėnų universitetinėje Aretaeio ligoninėje Graikijoje, Ankaros Hacettepe universitetinės ligoninės Akušerijos ginekologijos centre, Turkijoje.
Konsultuoja lietuvių, anglų kalbomis.
Darbo stažas nuo 2011 m.

Rasa Jansevičienė

Vyresnioji akušerė.
Dirba VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje II gimdymo skyriuje.
Lietuvos Akušerių asociacijos narė.
Vilniaus medicinos mokykloje  įgijo akušerio profesinę kvalifikaciją, o Kauno kolegijoje – aukštąjį neuniversitetinį akušerio kvalifikacijos išsilavinimą. Taip pat baigė VEU Etikos bakalauro studijas.
Darbo stažas nuo 1990 metų.

Gitana Dayekh

Akušerė. Dirba VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje II gimdymo skyriuje. Baigusi Vilniaus medicinos mokyklą įgijo akušerio profesinę kvalifikaciją, o Kauno kolegijoje – aukštąjį neuniversitetinį akušerio kvalifikacijos išsilavinimą. Yra Akušerių Sąjungos narė.
Darbo stažas nuo 1994 m.

Rekvizitai:
MB JONAIČIAI IR KO
Pilies g. 38-1, Vilnius, LT-01123
Įmonės kodas: 124486387
A/s: LT962140030000145165, Luminor

Privatumo politika

Rekvizitai:
MB JONAIČIAI IR KO
Pilies g. 38-1, Vilnius, LT-01123
Įmonės kodas: 124486387
A/s: LT962140030000145165, Luminor

Privatumo politika

privatusginekologas.lt